پرسش های متداول

امکان ثبت نام برای دو نفر وجود دارد. البته زمانی کلاس قابل شروع شدن است که هر دو نفر در یک سطح باشند.

دانشجویانی که برای امتحاناتی مثل آیلتس خود را آماده میکنند ابتدا می بایست دانش عمومی زبان خود ( General English) را تقویت کنند. از اینرو موسسه نصرت  نیز در همین راستا با داشتن کادری مجرب سعی بر این دارد تا دانشجویان را در کسب نمره بالا در امتحان آیلتس یاری نماید.

لطفا قسمت دوره های آموزشی رو در سایت مطالعه کنید.

امتحانات به دو صورت کتبی (written) و شفاهی (oral) برگزار می شوند.

با توجه به تعدد دانشجویان و تنوع درخواست کلاس در ساعات و روزهای مختلف امکان برگزاری کلاس وجود دارد.

بله، در پایان هر سطح به زبان آموزان ارائه می گردد.

 

در طول هر ترم، هر کلاس توسط سر مدرس بازدید می شود، جلسات work shop مدرسین هر ماه برگزار می شود. همچنین دانشجویان در طول هر ترم دو بار توسط سر مدرس مصاحبه می شوند و مطالب درسی آن ترم از ایشان پرسیده می شود.

ابتدا در جلسه تعیین سطح و مشاوره  سطح زبان آموز مشخص می شود و سپس بسته به سطح تعیین شده برنامه کلاسی، روز ها وساعات کلاس به ایشان اعلام می گردد.

 ارزشيابي از زبان آموزان به سه صورت انجام مي پذيرد. الف) ارزشيابي کتبي: که شامل آزمون پايان ترم مي باشد. ب) ارزشیابی شفاهی: که در طول ترم 2 بار توسط سرمدرس صورت می پذیرد. ج) ارزشيابي توصيفي: توسط مدرس مربوطه بر اساس فعاليتهاي کلاسي و ميزان آمادگي زبان آموز در طول ترم صورت مي پذيرد.

اگر در مصاحبه تعیین سطح صلاحیت زبان آموز برای شرکت در این دوره تایید شود ایشان می توانند مستقیما وارد کلاس های آیلتس شوند.

اما اگر سطح عمومی زبان ایشان نیاز به تقویت بیشتر داشته باشد سوپروایزر موسسه راهنمایی های لازم را به ایشان ارائه خواهند داد تا در سطح مناسب شرکت کنند.

موسسه زبان نصرت با کادری مجرب و آموزش دیده مواد آموزشی خود را به گونه ای طراحی کرده است که دانشجویان در پایان دوره های آموزشی خود بر روی هر 4 مهارت زبان یعنی ( speaking, listening, writing, reading) تسلط کافی داشته باشند. لازم به توضیح است که مواردی چون دایره لغت، گرامر، تلفظ، لهجه و ... به عنوان زیر شاخه های این 4 مهارت محسوب می شوند و دانشجویان به خوبی آنها را فرا می گیرند.

 در حال حاضر زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی تدریس می شود. 

کلاس ها ازساعت 7 صبح تا 9 شب در زمانبندی مشخص برگزار می شوند. کلاس ها در قالب سه روز در هفته، دو روز در هفته، آخر هفته و فشرده برگزار می شوند.

بله، ابتدا زبان آموز درخواست خود را به صورت مکتوب به واحد آموزش ارائه می دهد و سپس پس از بررسی گواهی اشتغال به تحصیل زبان آموز مزبور صادر می شود.

کپی شناشنامه و کارت ملی و یک قطعه عکس و تکمیل فرم ثبت نام جهت تشکیل پرونده زبان آموزی


سوالی دارید از ما بپرسید؟